O firmie

Firma ROTEX istnieje od 1982 roku specjalizując się w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych. Obecnie zatrudnionych jest około 20 osób. Produkcja i sprzedaż koncentruje się przede wszystkim na wyrobach dla ogrodnictwa, różnego rodzaju pojemnikach na kwiaty jak doniczki, skrzynki balkonowe, osłonki na donice, elementy narzędzi do uprawy roślin, a także wyrobach dla florystów

        Nasze zasoby pozwalają nam sukcesywnie rozszerzać asortyment, dostosowując go do wymagań rynku jak również potrzeb indywidualnych klientów. Zdobyte przez lata doświadczenie w technikach wytwarzania pozwala nam spełnić oczekiwania klientów, począwszy od projektu wyrobu aż po jego finalną produkcję. Dopracowywany system zarządzania poprzez cele ustanawia nas w przekonaniu, iż jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie klienta.

        Naszym atutem jest duże doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych. Bogate zaplecze konstrukcyjno narzędziowe oraz wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem zawodowym pozwolą zrealizować każde Państwa zamówienie.

        W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną i rozmiarową takich produktów jak:
- wyroby dla branży florystycznej,
- osłonki na doniczki,
- podstawki pod donice,
- donice balkonowe,
- wazony,
- gazony,
- półki biurowe,
- uchwyty i nóżki do mebli, 
- kraniki i adaptery do zbiorników z tworzywa,
- części z tworzywa sztucznego do różnych urządzeń

        Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz sprawdzonym technologiom jesteśmy w stanie produkować wyroby najwyższej jakości i oferować je klientom polskim i zagranicznym.

        Istotnym elementem naszego rozwoju jest kooperacja z innymi firmami, przedsiębiorstwami i instytucjami. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje współpracy, związane z produkcją, sprzedażą, nowymi technologiami produkcji i przetwarzania. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania i ewentualne propozycje to zapraszamy do kontaktu z nami.